کافه بیلدینگ امکان ثبت محصولات و قیمت دهی آنها را برای تمامی شرکت هایی که صفحه اختصاصی ساخته اند، مهیا کرده است. به منظور آگاهی از فرآیند ثبت محصول و قیمت دهی آن، ابتدا قوانین درج و قیمت دهی محصولات را مطالعه کرده و سپس فرآیند ثبت محصول را دنبال نمایید.

فرآیند ثبت محصول و قیمت دهی:

در پنل شرکت ها، بمنظور ثبت محصول، از منوی سمت راست روی گزینه “محصولات” (مورد 1) و بعد “محصول جدید” (مورد 2) کلیک کنید.

 

ثبت محصول و قیمت دهی

 

 

از بین “دسته بندی نتایج”، دسته ای که محصول مورد نظر شما با آن مرتبط است را پیدا کنید. برای مثال اگر محصول مورد نظر شما ساندویچ پانل است، دسته سازه، اسکلت و محصولات پیش ساخته (مورد 3) را انتخاب کنید. در این مرحله نیز میتوانید نام محصول مورد نظر را تایپ کرده و به صورت مستقیم جستجو کنید (مورد 4).

 

ثبت محصول و قیمت دهی

 

بعد از انتخاب دسته بندی اولیه ، میتوانید زیر دسته مورد نظر را انتخاب کنید. در این مثال ساندویچ پنل را انتخاب کرده ایم (مورد 5) و محصولات مرتبط با آن را در مرکز صفحه نمایش داده شده است.

 

ثبت محصول و قیمت دهی

از بین محصولات نمایش داده شده، محصول مورد نظر خود را که در اینجا ساندویچ پنل دیواری است، انتخاب کنید. روی دکمه ” شما هم بفروشید” کلیک کنید (مورد 6).

 

ثبت محصول و قیمت دهی

 

در باکس های موجود اطلاعات محصول خود را درج کنید.
توضیحات کوتاه: در اینجا جنس، سایز، رنگ، انواع مدل ها و هر آنچه که مشخصات محصولات شما را مطرح میکند، در حد 20 کلمه بنویسید.
قیمت شما: ارزانترین قیمت محصول را به تومان درج کنید. در اینجا قیمت ارزانترین ساندویچ پنل آورده شده است.
لینک: لینک مرتبط با دسته محصولات مورد نظر خود را در اینجا درج کنید.
در نهایت میتوانید محصول را “ثبت” کنید و به لیست قیمت های این محصول اضافه شوید. در صورت عدم تمایل به تکمیل اطلاعات روی دکمه “انصراف” کلیک کنید (مورد 7).

 

ثبت محصول و قیمت دهی