کافه بیلدینگ امکان ثبت دوره های آموزشی صنعت ساختمان در سه دسته دوره های حضوری، مجازی و وبینار و قیمت دهی آنها را برای تمامی موسسات و آموزشگاه هایی که صفحه اختصاصی ساخته اند، مهیا کرده است. به منظور آگاهی از فرآیند ثبت دوره های آموزشی و قیمت دهی آن، فرآیند زیر را دنبال نمایید.

فرآیند درج و قیمت دهی محصولات

در پنل شرکت ها، بمنظور ثبت دوره آموزشی، از منوی سمت راست روی گزینه “دوره ها ” (مورد 1) و بعد “دوره جدید” (مورد 2) کلیک کنید.

 

ثبت دوره

در اینجا مطابق تصویر برای ثبت اطلاعات دوره سه مرحله وجود دارد.

در مرحله اول عنوان و دسته بندی دوره مدنظر مشخص میگردد. در ابتدا در باکس “عنوان دوره”  (مورد 3) نام دوره را درج کنید. به عنوان نمونه نام دوره، کارگاه برندینگ مکان است. سپس در قسمت “انتخاب دسته بندی اصلی” (مورد 4)، دسته ای را که دوره مد نظر شما در آن قرار دارد را انتخاب کنید. در اینجا دسته مدیریت بازاریابی و برندینگ انتخاب شده است.

و در ادامه در قسمت “انتخاب دسته بندی فرعی” (مورد 5)، زیر دسته مرتبط را انتخاب نمایید. در اینجا زیر دسته برندینگ مکان انتخاب شده است.

سپس روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

ثبت دوره

در مرحله دوم، جزئیات دوره مورد نظر خود را درج کنید. ابتدا “نوع دوره” (مورد 6) که شامل حضوری ، وبینار و مجازی است را انتخاب کرده و سپس سایر فیلد ها را پر کنید. در انتها روی دکمه “ادامه” کلیک کنید.

 

ثبت دوره

 

در مرحله سوم تنها کافیست “لینک دسترسی به دوره” را وارد کنید (مورد 7) و در انتها روی دکمه “ثبت دوره” کلیک کنید.

 

ثبت دوره

بعد از انجام مراحل بالا دوره ثبت شده در لیست دوره ها نمایش داده میشود.