در این مقاله به فرآیند مدیریت و ویرایش نمونه کارها میپردازیم. برای ویرایش و تکمیل اطلاعات نمونه کارهایی که ثبت شده است، میتوان از منوی مدیریت نمونه کارها استفاده کرد. برای دسترسی به این منو مطابق فرآیند زیر اقدام کنید.

فرآیند مدیریت و تکمیل اطلاعات نمونه کارها

در پنل شرکت ها، بمنظور تکمیل و ویرایش اطلاعات نمونه کارها، از منوی سمت راست روی گزینه “نمونه کارها” (مورد 1) و بعد “مدیریت نمونه کارها” (مورد 2) کلیک کنید.

 

مدیریت نمونه کارها

 

در این صفحه تمامی نمونه کارهایی که در پنل شما ثبت شده است، نمایش داده میشود. در مقابل هر نمونه کار، مواردی همچون “تعداد بازدید”، “تعداد لایک” و “وضعیت نمونه کار” نمایش داده میشود. همچنین در ستون آخر میتوانید نمونه کار مورد نظر را ویرایش کنید، حذف کنید و یا صفحه مرتبط با آن را روی سایت مشاهده کنید (مورد 3).

 

مدیریت نمونه کارها

زمانی که روی دکمه سبز رنگ ویرایش کلیک کنید، صفحه به شکل زیر باز میشود که امکان ویرایش عنوان، لینک و توضیحات نمونه کار را فراهم میکند (مورد 4).
کلمات کلیدی: همچنین باکسی با عنوان کلمات کلیدی نیز بمنظور تکمیل اطلاعات نمونه کار مورد نظر وجود دارد. در این باکس عبارات 1 تا حداکثر 4 کلمه مرتبط با نمونه کار مذکور را وارد کنید و بعد از نوشتن کلمه کلیدی مورد نظر دکمه اینتر را فشار دهید، سپس کلمه کلیدی بعدی را نوشته و مجددا اینتر را فشار دهید.

 

مدیریت نمونه کارها

 

در انتهای صفحه باکس مرتبط با تصاویر نمایش داده شده است (مورد 5). در اینجا شما میتوانید تصاویری را که از قبل وارد کرده اید، ویرایش یا حذف کنید. همچنین میتوانید تصاویر جدیدی از نمونه کار را اضافه کنید. لازم به ذکر است که میتوانید یکی از تصاویر را به عنوان تصویر شاخص قرار داده و مابقی تصاویر به صورت گالری عکس زیر تصویر شاخص نمایش داده میشود. هر کدام از تصاویر دارای لینک و توضیحات مرتبط با خود است. در انتها روی دکمه “ثبت” کلیک کنید.