در این مقاله به فرآیند ویرایش خدمات میپردازیم. همانطور که در مقاله ثبت خدمت جدید مطرح کردیم، زمانی که خدماتی را انتخاب میکنید، طبق قوانین سایت کافه بیلدینگ موظف هستید تا اطلاعات و قیمت خدمات درج شده را به روز نگه دارید. برای ویرایش اطلاعات خدماتی که درج شده است و یا به روز کردن قیمت خدمات میتوان از منوی مدیریت خدمات استفاده کرد. برای دسترسی به این منو مطابق با فرآیند زیر اقدام کنید.

فرآیند ویرایش و مدیریت خدمات

در پنل شرکت ها، بمنظور ویرایش و به روزرسانی اطلاعات خدمات، از منوی سمت راست روی گزینه خدمات (مورد 1) و بعد مدیریت خدمات (مورد 2) کلیک کنید.

 

مدیریت خدمات

 

 

در این صفحه تمامی خدماتی که در پنل شما ثبت شده است، نمایش داده میشود. مطابق تصویر زیر، رو به روی هر خدمت، دو دکمه “ویرایش” و”غیر فعال کردن” وجود دارد. زمانی که به هر دلیلی قادر به ارائه خدمت مذکور نیستید، میتوانید با استفاده از دکمه “غیر فعال کردن”، آن خدمت را از لیست خدمات قابل ارائه توسط شرکت شما در سایت کافه بیلدینگ حذف کنید. همچنین برای ویرایش اطلاعات خدمت درج شده میتوانید از دکمه “ویرایش” استفاده کنید. در اینجا آزمایش خاک را به عنوان نمونه ویرایش میکنیم (مورد 3).

 

مدیریت خدمات

بعد از کلیک روی دکمه “ویرایش” ، میتوانید تمامی اطلاعات درج شده در باکس های زیر را ویرایش کنید (مورد 4). برای مثال در باکس توضیحات کوتاه، میتوانید تغییراتی در توضیحات خدمت ایجاد کنید. در باکس بعدی میتوانید قیمت خدمت مورد نظر را به روز رسانی کنید. در آخر اگر لینک صفحه خدمات در سایت شما تغییر کرده است، قسمت لینک را ویرایش کنید. در انتها روی دکمه “ثبت” کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

 

مدیریت خدمات

.