در این مقاله به فرآیند ویرایش محصولات میپردازیم. همانطور که در مقاله ثبت محصول جدید مطرح کردیم، زمانی که محصولاتی را انتخاب میکنید، طبق قوانین سایت کافه بیلدینگ موظف هستید تا اطلاعات و قیمت محصولات درج شده را به روز نگه دارید. برای ویرایش اطلاعات محصولاتی که درج شده است و یا به روز کردن قیمت محصولات میتوان از منوی مدیریت محصولات استفاده کرد. برای دسترسی به این منو از فرآیند زیر اقدام کند.

فرآیند ویرایش و مدیریت محصولات

در پنل شرکت ها، بمنظور ویرایش و به روزرسانی اطلاعات محصولات، از منوی سمت راست روی گزینه “محصولات” (مورد 1) و بعد “مدیریت محصولات” (مورد 2) کلیک کنید.

 

مدیریت محصولات

در این صفحه تمامی محصولاتی که در پنل شما ثبت شده است، نمایش داده میشود. مطابق تصویر زیر، رو به روی هر محصول، دو دکمه “ویرایش محصول” و “غیر فعال کردن” وجود دارد. زمانی که موجودی محصول مورد نظر به اتمام میرسد، میتوانید با استفاده از دکمه “غیر فعال کردن”، محصول را از لیست محصولات فروشگاه حذف کنید. همچنین برای ویرایش اطلاعات محصول میتوانید از دکمه ویرایش محصول استفاده کنید. در اینجا ساندویچ پنل دیواری را به عنوان نمونه ویرایش میکنیم (مورد 3).

 

مدیریت محصولات

بعد از کلیک روی دکمه ویرایش محصول، میتوانید تمامی اطلاعات درج شده در باکس های زیر را ویرایش کنید (مورد 4). برای مثال در باکس توضیحات کوتاه، میتوانید تغییراتی در توضیحات محصول ایجاد کنید. در باکس بعدی میتوانید قیمت محصول را به روز رسانی کنید. در آخر اگر لینک محصول تغییر کرده است، قسمت لینک را ویرایش کنید. در انتها روی دکمه “ثبت” کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.

 

مدیریت محصولات